Cennik naszych usług

Szanowni Pacjenci,

Jeśli nam zaufasz, zrobimy wszystko, aby Twoje zęby pozostały piękne i zdrowe

 

Miło nam poinformować, że zgodnie z naszą misją i w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, nasi doświadczeni lekarze stosują materiały i sprzęt tylko renomowanych i sprawdzonych producentów. Wszystkie prace protetyczne wykonujemy we współpracy z naszym cyfrowym laboratorium oraz z innymi najlepszymi pracowniami protetycznymi w Polsce. Dzięki temu jakość idzie w parze z estetyką uśmiechów naszych pacjentów. W całym procesie leczenia otaczamy naszych pacjentów troską i opieką, aby czuli się maksymalnie komfortowo.

Klinika przyjmuje płatności gotówką oraz kartami płatniczymi.

 

Przedstawiamy skrócony cennik naszej kompleksowej oferty usług:

 

 

 

W naszej Klinice leczenie próchnicy wykonywane jest w znieczuleniu, pod mikroskopem lub w lupach oraz z zastosowaniem gumowej bariery ochronnej - koferdamu. Ten sposób izolacji zęba na czas leczenia zapobiega dostawaniu się bakterii ze śliny do oczyszczonego ubytku, co skutkuje wykonaniem trwałego wypełnienia. Na to leczenie udzielamy dwuletniej rękojmi.

Konsultacja z badaniem wewnątrzustnym 150 zł
Wypełnienia od 350 zł

W przypadku bardzo zaawansowanej próchnicy, konieczne może być wykonanie leczenia kanałowego. Zapewnia to usunięcie zakażenia z kanału zęba i możliwość jego uratowania. Leczenie wykonywane jest pod mikroskopem z torem wizyjnym, dzięki czemu jest maksymalnie precyzyjne a efekty są przewidywalne i trwałe. 

Leczenie kanałowe od 600 zł

Ponadto wykonujemy specjalistyczne, endodontyczne procedury mikroskopowe, takie jak:

Usuwanie złamanych narzędzi 500 zł
Ponowne leczenie kanałowe (reendo) + 50% ceny
Zamykanie perforacji materiałem MTA 400 zł

O piękne i zdrowe zęby należy dbać już od pojawienia się pierwszego ząbka. W naszej Klinice oferujemy zarówno możliwość umówienia wizyty adaptacyjnej mającej na celu zapoznanie Państwa Pociechy z gabinetem stomatologicznym jak i leczenie najmłodszych. Gdy dojdzie już do potrzeby leczenia, jest ono wykonywane w przyjaznej atmosferze, tylko na najwyższej jakości materiałach, dostępnych w wielu ciekawych dla dzieci kolorach.

Wizyta adaptacyjna 150 zł
Wypełnienia 250 zł
Usunięcie zęba mlecznego od 150 zł

Czasami dzieci oprócz leczenia wymagają zabiegu chirurgicznego podcięcia wędzidełka języka. W naszej Klinice wykonujemy ten zabieg nawet u noworodków jak i u starszych dzieci. Korzystamy zarówno z metody tradycyjnej jak i z lasera.

Podcięcie wędzidełka tradycyjne od 300 zł
Podcięcie wędzidełka laserem od 400 zł

Zabiegi z zakresu profilaktyki są u nas wykonywane przez dyplomowane higienistki urządzeniem AIR-FLOW Master EMS. Czas trwania zabiegu wynosi minimum 1 godzinę. Pakiet profilaktyczny składa się z:

 

- Wybarwiania płytki nazębnej
- Dokumentacji fotograficznej w celu pokazania stanu higieny
- Zabezpieczenia twarzy i ubrania pacjenta materiałami ochronnymi
- Piaskowania z użyciem delikatnych preparatów
- Skalingu rękojeścią piezoelektryczną z podgrzewaną wodą
- Zabezpieczenia zębów preparatem z fluorem lub z nanohydroksyapatytem
- Instruktażu higieny jamy ustnej (szczotkowania, nitkowania, irygacji)
- Stworzenia zaleceń i doboru odpowiednich produktów do higieny jamy ustnej

 

Dzięki zastosowaniu tak kompleksowej profilaktyki, nasi Pacjenci mogą długo cieszyć się efektami takiego zabiegu

Pakiet usuwania kamienia od 350 zł
Wybielanie(oferujemy kilka najnowocześniejszych systemów wybielających) od 700 zł

W naszej Klinice oferujemy nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone metody leczenia ortodontycznego. Leczymy aparatami ruchomymi, stałymi metalowymi, ceramicznymi oraz innowacyjną metodą przezroczystych nakładek Invisalign. Leczenie alignerami jest najbardziej komfortowe, sprzyja łatwiejszemu utrzymaniu higieny jamy ustnej, a także skraca czas leczenia. Sposób leczenia dobieramy indywidualnie pod kątem możliwych efektów i oczekiwań naszych Pacjentów.

Konsultacja ortodontyczna 150 zł
Konsultacja ortodontyczna z diagnostyką (pantomogram, zdjęcie cefalometryczne, skan 3D, dokumentacja fotograficzna) 650 zł
Konsultacja ortodontyczna z diagnostyką poszerzoną o stawy skroniowo-żuchwowe 1000 zł
Wizyty kontrolne od 150 do 300 zł
Aparat ruchomy od 1000 zł
Aparat metalowy - jeden łuk od 2500 zł
Aparat ceramiczny - jeden łuk od 3000 zł
Aparat nakładkowy Invisalign od 7000 zł

Czasami, gdy niestety nie da się uratować zęba, konieczne może być jego usunięcie. Zabieg ekstrakcji wymaga wprawy, doświadczenia i delikatności. Nasi doświadczeni chirurdzy specjaliści posiadają wszystkie te cechy. Dzięki temu zabiegi z zakresu chirurgii przebiegają sprawnie i bezboleśnie.

Usunięcie zęba stałego od 350 zł
Usunięcie zęba mądrości od 650 zł
Wizyty kontrolne oraz usunięcie szwów po zabiegach chirurgicznych bezpłatnie

Implanty są najlepszą metodą odzyskania utraconego bądź brakującego uzębienia. Znajdują zastosowanie w przypadku zarówno braku pojedynczego zęba, mnogich ubytków jak i braku wszystkich zębów.  Stosujemy implanty tylko renomowanych firm, najlepszej jakości, dzięki czemu naszym Pacjentom zapewniamy najwyższą trwałość, jakość, estetykę i dożywotnią gwarancję.

Implanty od 2700 zł
Wizyty kontrolne oraz usunięcie szwów po zabiegach implantacji bezpłatnie

Gdy chcemy poprawić kształt, kolor lub zamknąć przerwy pomiędzy zębami, możemy zastosować cienkie fragmenty porcelany (licówki), bądź kompozytu (bonding) nanoszone na ząb. Domeną naszej Kliniki są piękne, subtelne licówki - naturalne piękno połączone z biologiczną funkcją. W naszej praktyce zapewniamy najwyższą światową jakość licówek porcelanowych.

Bonding od 500 zł
Licówka porcelanowa 1700 zł

Gdy ząb ulega poważnemu uszkodzeniu i nie jest możliwa odbudowa kompozytowa - wskazane jest założenie korony. W zależności od sytuacji wykonujemy korony metalowo-porcelanowe, pełnoceramiczne lub na podbudowie cyrkonowej.

Korony porcelanowe od 1500 zł

Gdy utracimy dużą część zęba, leczeniem z wyboru jest wykonanie Onlay. Jest to najnowocześniejszy sposób odbudowy zębów bocznych. Nasi protetycy indywidualnie za pomocą cyfrowej metody CAD/CAM odwzorowują naturalny ząb, który swoim kształtem, kolorem i funkcją imituje naturę.

Onlay 1700 zł

W przypadku braku jednego lub kilku sąsiednich zębów wykonujemy mosty. Taka odbudowa, zarówno wzmocni stałe zęby oraz odtworzy te utracone. W przypadku gdy zęby są zdrowe, lepszym rozwiązaniem są implanty, ponieważ nie trzeba ingerować w nienaruszone zęby.

Most porcelanowy na metalu 1500 zł (za punkt)
Most pełnoceramiczny 1700 zł (za punkt)
Most na cyrkonie 1700 zł (za punkt)

Dzięki użyciu najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech.

Bruksizm, czyli nawykowe, często nieświadome nocne zgrzytanie zębami, bądź ich zaciskanie to obecnie bardzo częsty problem wielu pacjentów. Podobnie jak związane z nim dolegliwości i nieprawidłowości stawów skroniowo-żuchwowych. W naszej Klinice leczymy takich pacjentów kompleksowo, zaczynając od szczegółowej diagnostyki i szynoterapii, aż po leczenie ortodontyczne i protetyczne. Odbudowa startych zębów może być zaopatrzona licówkami, nakładami czy koronami pełnoceramicznymi jak również za pomocą mniej inwazyjnej techniki flow injection.

 

Diagnostyka i analiza zwarcia na podstawie skanu skanerem wewnątrzustnym wraz z wykonaniem zdjęć CBCT stawów skroniowo-żuchwowych i zdjęcia pantomograficznego oraz protokołem fotograficznym 1250 zł
Szyna MAGO 1000 zł
Szyna NTI 500 zł
Szyna B-splint 800 zł
Deprogramator Koisa 800 zł
Wizyta kontrolna podczas leczenia szyną 150 zł
Ekwilibracja zgryzu w ustach pacjenta 300 zł
Flow injection (za 1 ząb) 900 zł
Mock-up motywacyjny (projekt przednich zębów wraz z "przymiarką" na zębach pacjenta) 600 zł

 

Oferujemy dogodne formy płatności – gotówka, przelew, system PayDent, atrakcyjnie oprocentowane Mediraty.

Cennik ma charakter poglądowy. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładny koszt leczenia zostanie indywidualnie ustalony podczas wizyty w Klinice Pięknego Uśmiechu i jest zależny od aktualnego stanu klinicznego Pacjenta oraz indywidualnych możliwości leczniczych.


O poziomie cen w Klinice Pięknego Uśmiechu decyduje absolutnie najwyższa jakość świadczonych usług. Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy w naszej praktyce przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej oraz najnowocześniejszego sprzętu.


Stale podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami w stomatologii. Wciąż się szkolimy – nasi lekarze, higienistki i asystentki stomatologiczne regularnie uczestniczą w kursach podnoszących ich kwalifikacje.

Konsultacje specjalistyczne

Konsultacja specjalistyczna
150 zł
Konsultacja specjalistyczna Ortodoncja INVIS
bezpłatnie

Masz do nas pytanie?

zadzwoń teraz!

szybki kontakt napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek, ul. Narutowicza 68, 20-013 Lublin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Narutowicza 68
20-013 Lublin
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00-20.00
Płatność
gotówka, PayDent, MediRaty