Team

dr n. med. Piotr Koliński

dr n. med. Piotr Koliński

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Od początku wiedział w jakich zagadnieniach stomatologii będzie czuł się najlepiej, co przełożyło się na przystąpienie do egzaminu specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

W 2008 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywał na terenie renomowanych placówek w Lublinie i okolicach. W 2013 roku zakończył dziesięcioletnią współpracę z Kliniką Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej oraz Kliniką Chirurgii Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Wciąż żądny wiedzy, nieustannie ją pogłębia uczestnicząc w certyfikowanych kursach, szkoleniach i konferencjach. Skupienie, dokładność i wieloletnie doświadczenie gwarantują leczenie na najwyższym poziomie. Doktor Piotr Koliński to bardzo utalentowany i ceniony przez pacjentów fachowiec.

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Oferuje usługi odbudowy zniszczonych lub utraconych zębów, z zakresu implantologii, protetyki oraz implantoprotetyki.

Back

Do you have any question?

call now!

quick contact write us

The administrator of personal data is Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek, ul. Narutowicza 68, 20-013 Lublin. The data entered in the contact form will be processed to answer the query.
Narutowicza 68
20-013 Lublin
Open hours
Mo - Fr: 8.00-20.00
Payment
card and cash