Personel

Dominika Grabowska-Miazek

Dominika Grabowska-Miazek

Swoją przygodę ze stomatologią zaczęła od uzyskania dyplomu Akademii Medycznej w Lublinie. To młody i ambitny ortodonta. Należy do Polskiego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontów (PTO i EOS). Stawia na samodoskonalenie zawodowe. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach, szkoleniach i kongresach naukowych w kraju i za granicą, na których zapoznaje się z najnowszymi technikami i metodami leczenia wad zgryzu.

Przeprowadza leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Swoim pacjentom ma do zaoferowania klasyczne aparaty z zamkami metalowymi, ceramicznymi oraz niewidoczne aparaty lingwalne. W leczeniu wad zgryzu wykorzystuje również nakładki Clear Aligner. Ponadto prowadzi leczenie skojarzone ortodontyczno-chirurgiczne. Pacjenci cenią ją za indywidualne podejście oraz zaangażowanie.

powrót

Masz do nas pytanie?

zadzwoń teraz!

szybki kontakt napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek, ul. Narutowicza 68, 20-013 Lublin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Narutowicza 68
20-013 Lublin
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00-20.00
Płatność
gotówka, PayDent, MediRaty